تبلیغات
توپ ترین ها - هواداران رئال , خواهان فروش رونالدو و خرید فالکائو ........


در نظر سنجی که روزنامه‌‌ آس انجام داد 82 درصد از شرکت کنندگان با فروش کریستیانو رونالدو موافقت کردند.

به گزارش خبرآنلاین؛کریستیانو رونالدو در دیدار رئال مادرید مقابل گرانادا که در هفته‌ سوم رقابت‌های لالیگا برگزار شد بعد از دو گلی که به ثمر رساند و در رئال 150 گله شد ,  خوشحالی نکرد و چهره غمگین به خود گرفت تا حرف و حدیث درباره او زیاد شود.

روزنامه‌‌ آس مادرید نظرسنجی درباره ماندن یا نماندن کریستیانو رونالدو در جمع سفید پوشان انجام داد که نتیجه این نظرسنجی نشان می‌دهد 82 درصد از هواداران رئال خواستار جدایی رونالدو و جذب فالکائو شدند.

به نوشته رسانه‌های اسپانیایی، خورخه میندس مدیر برنامه‌های رونالدو به سران باشگاه رئال گفته که رونالدو از منچسترسیتی پیشنهاد 200 میلیون یورویی داشته است.

رونالدو پس از پایان بازی مقابل گرانادا حاضر به سخن گفتن درباره دلیل ناراحتی خود نشد و فقط به این جمله که باشگاه دلیل آن را می‌داند، اکتفا کرد.

ژوزه مورینیو در واکنش به حرکت جنجالی رونالدو با بیان این که نمی‌خواهد درباره این موضوع سخن بگوید، گفت: هیچ چیزی در این زمینه نخواهم گفت. حاضرم درباره هر موضوعی صحبت کنم، اما درباره کریستیانو رونالدو از من سوال نکنید. لطفا اصرار نکنید.

فلورنتیو پرس رییس باشگاه رئال مادرید در واکنش به شایعه جدایی رونالدو گفت: اگر رونالدو می‌خواست از رئال برود در فصل جابجایی این کار را می‌کرد. مطمئن باشید او به جایی نخواهد رفت.طبقه بندی: فوتبالی ها،

تاریخ : شنبه 18 شهریور 1391 | 07:46 ب.ظ | نویسنده : نویسنده ... | دیدگاه ها
.: Weblog Themes By VatanSkin :.